REGISTRACE
Vaši registraci umístíme na 3 portálech věnujících se automobilům!

Přehled portálů, na kterých Vás v případě registrace uveřejníme:

www.autoindex.cz, www.1auto.cz , www.autoinzerce.info


Firemní registrace - automobily
zde se registrují kontaktní údaje a bližší informace o Vaší firmě. Tato registrace je nutná i v případě, že budete využívat možnosti zveřejňování nabídky automoblilů, autodoplňků, servisu a dalších.
Firemní registrace - motocykly
zde se registrují kontaktní údaje a bližší informace o Vaší firmě. Tato registrace je nutná i v případě, že budete využívat možnosti zveřejňování nabídky motomoblilů, motodoplňků, servisu a dalších.
Osobní registrace
této možnosti využijte v případě, že budete chtít zadávat placenou soukromou inzerci, dostávat e-maily s nabídkou vozidel dle Vámi zadaných kritérií, odesílat nabídku s prodejem Vašeho vozu na autobazary.
AGENDA
přihlášení pouze pro vstup registrovaných uživatelů. Po registraci zde můžete přehledně měnit údaje o společnosti, vkládat nabídku vozů, akce a slevy.
Nabídku vozů Vám můžeme také převádět automaticky z Vašich www stránek!

Agenda

přihlášení pro registrované uživatele
Jméno uživatele
Heslo
nevíte své přihlašovací heslo nebo
uživatelské jméno >>
Motoristický portál AUTOINDEX.CZ se řadí mezi jednu z nejnavštěvovanějších databází autobazarů a soukromé auto inzerce včetně sítě prodejců z celé ČR. Soukromá auto inzerce je zcela zdarma a v její nabídce se nachází přes 20.000 pravidelně aktualizovaných vozů. Mezi další služby patří internetový obchod s autopříslušenstvím a různými doplňky. Atraktivitu rovněž zajišťují testy a recenze těch nejzajímavějších automobilových novinek na evropských trzích.